Sivil Toplumun Sesi Korosu Başvuruları

KATILIMCI ŞARTNAMESİ

Mersin Kent Konseyiyle birlikte hayata geçirilecek olan Sivil Toplumun Sesi Korosu kapsamında siz değerli adaylarımızdan uymanızı isteyeceğimiz kurallar aşağıda yer almaktadır. Formu okuyup onaylamanız ile birlikte kaydınız tamamlanacaktır.

  1. Koro çalışmalarına yalnızca ilan edilen koşullara uygun biçimde başvuru yapmış ve kesin kayıt listesinde yer alan kişiler katılabilir.
  2. Koro çalışmaları sürecince devam zorunluluğu bulunmaktadır.  Mazeretli veya mazeretsiz olarak çalışma saati süresinin 1/5’inden fazla devamsızlık yapan katılımcımızın kaydı silinecektir.
  3. Katılımcıların devam durumları çalışma süresince takip edilir. Çalışmalar bitmeden ve izin almadan ayrılan katılımcılar, yoklamada devamsız gösterilir. Çalışmaya gelmeyen veya çalışma merkezini terk eden katılımcıların karşılaşacağı olumsuzluklardan kurum sorumlu tutulamaz.
  4. Katılımcılar, koro çalışmalarına sürekli geç gelmek, çalışma alanına misafir veya çocuk getirmek, çalışma akışını bozmak vb. gibi işleyiş ve düzeni bozacak davranışlardan kaçınması tavsiye olunur.
  5. Katılımcılar, çalışma gördükleri merkezde üçüncü kişilere veya çalışma merkezi demirbaşlarına zarar verdikleri takdirde, söz konusu zararı karşılamakla yükümlüdür. Yükümlülüklerini yerine getirmeyenlerin koro çalışmasıyla ilişikleri kesilir.
  6. Katılımcılar, özel eşyalarını çalışma merkezlerinde bırakamaz. Aksi durumlarda yaşanacak sorunlardan, kurum sorumlu tutulamaz.
  7. Zorunlu durumlarda, çalışma tarihleri, eğitimin veriliş şekli gibi konularda katılımcılara bilgi verilerek değişiklik yapılabilir veya gerekli durumlarda eğitim iptal edilebilir.
  8. Katılımcılar, bu şartnamede yer alan tüm kuralların yanı sıra çalışma merkezlerinde duyurulan diğer yazılı kurala ve kendilerine yapılan sözlü bildirimlere uyacaklarını kabul ve taahhüt ederler.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlanan , MBB KVKK Açık Rıza Beyanı , MBB KVKK Aydınlatma Metni