![](https://www.mersin.bel.tr/uploads/images/343232-968627.jpg)
Tarsus’un kuzeyindeki Atatürk Mahallesi’nin de sınırını oluşturan Turalı Kavşak ile Gazi Paşa Bulvarı Kavşağı arasında kalan 2 bin 100 metrelik kısımda, yol genişletme ve yol yenileme çalışmalarını tamamladık. Bu kapsamda toplam genişliği 6 metre olan yolu 35 metreye kadar çıkardık. Tarsus - Çamlıyayla Karayolu’nun başlangıç noktasında bulunan yolu, 3 şeritli araç gidiş-gelişine ve özel gereksinimli vatandaşların kullanımına uygun kaldırım ile bisiklet yolu olacak şekilde inşa ettik.