![](https://www.mersin.bel.tr/uploads/images/a-786347.jpg)
Gelişen ihtiyaçlara cevap veren, kent estetiğine uygun bir mimari yaklaşım ile projelendirilmiş yapılarımızla; zor şartlarda görev yapan muhtarlarımızın ve mahalle sakinlerimizin hizmet kalitesini artırıyoruz.
Gelişen ihtiyaçlara cevap veren, kent estetiğine uygun bir mimari yaklaşım ile projelendirilmiş yapılarımızla; zor şartlarda görev yapan muhtarlarımızın ve mahalle sakinlerimizin hizmet kalitesini artırıyoruz.