A- A+

Seçer, Akdeniz Hal Mahallesi’nde Pazar Ziyareti Yaptı

27 Ocak 2024 19:37

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz İlçesi Hal Mahallesi'nde yer alan pazar yerini ziyaret ederek, vatandaş ve pazar esnafı ile buluştu. Başkan Seçer Hal Mahallesi’nde yoğun ilgi ile karşılandı. Başkan Seçer, pazar esnafına “Kolay gelsin”, vatandaşlara da “İyi alışverişler” dileğinde bulundu.

Başkan Seçer’e; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut, Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur, Hal Mahallesi Muhtarı Sıdık Karaman ile Mersin Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ bürokratları eşlik etti.

Hal mahalle halkı Başkan Seçer’den memnun

Başkan Seçer ile pazarda karşılaşan mahalle halkı, “Başkanım sizi görünce mutlu oluyorum” diye konuşarak, Seçer’e duygularını ifade ettiler. “Başkanım sizi çok seviyoruz, çok güzel çalışıyorsunuz” sözleri ile Seçer ile sohbet eden Hal Mahallesi halkı “Yanındayız” diyerek, başarılarının da devamını dilediler. Başkan Seçer’i karşısında gören bir vatandaş ise “Emekleriniz boşa çıkmasın” ifadeleri ile desteğini dile getirdi.

Pazar esnafı ve vatandaşlarla tek tek sohbet eden Seçer, esnafa “Kolay gelsin” diyerek, “Hayırlı işler” dileğinde bulundu. Başkan Seçer ayrıca, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyenlerle de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Özellikle de gençler Başkan Seçer'i karşılarında gördükleri için duydukları mutluluğu ifade edip, fotoğraf çektirdiler.

Başkan Seçer pazarda SMA hastası Mahmut Aras Budak bebeğin annesi Berivan Budak ile karşılaştı ve anne Budak Başkan Seçer’den destek talebinde bulundu. Başkan Seçer de Büyükşehir Belediyesi olarak diğer SMA’lı çocuklara verilen desteklerin aynısının Mahmut Aras bebeğe de verileceğini söyleyip, çalışma arkadaşlarını yönlendirdi, gerekli notlarını aldırdı.

Başkan Seçer pazar ziyaretinde ayrıca, esnaf tarafından kendisine ikram edilen lezzetlerin de tadına baktı. Seçer’in pazar ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi personeli tarafından çocuklara oyuncak; vatandaşlara da hizmet broşürü, pazar çantası ve mutfak önlüğü dağıtımı yapıldı.

 

Haberin görüntüsünü indirmek için tıklayınız.

 

Haberin Videosu

Haberin Fotoğrafları