A- A+

Başkan Seçer, Çilek Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

13 Şubat 2024 17:05

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz ilçesine bağlı Çilek Mahallesi Semt Pazarı’nı ziyaret ederek Çilek Mahallesi halkıyla buluştu. Pazar ziyaretinde vatandaşlardan sık sık hizmet teşekkürü duyan Seçer, gelecek dönemde de hizmetlerin artarak devam edeceğini vurguladı.

 

Başkan Vahap Seçer’e gezisinde; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı İzzet Kırılmaz, Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut, ilçe yöneticileri, Çilek Mahallesi Muhtarı Selim Tomak ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları eşlik etti.

 

Seçer: “Mersin halkı için durmadan çalışacağız”

Pazar gezisinde tezgahları tek tek dolaşan, esnaf ve vatandaşla sohbet eden Başkan Vahap Seçer, gelen talep ve istekleri çalışma arkadaşlarına not aldırdı. Başkan Seçer’i görmekten mutluluk duyduklarını belirten pazar esnafı ve mahalle halkı, Seçer’in halkın arasında bir belediye başkanı olmasından dolayı teşekkür etti. Seçer ise, “Biz her pazarı geziyor, sık sık yurttaşlarımızla bir araya geliyoruz” dedi. Pazarda bir vatandaş ile sohbet eden Seçer, vatandaşın 3 kız çocuğunun olduğunu ve çocukların sınava hazırlandığını öğrenmesi üzerine Büyükşehir’in ücretsiz kurs merkezlerinden yararlanmalarını söyleyerek, “Dershanelerimiz ücretsiz, çocuklarınızı gönderin. Kız çocukları okusun istiyoruz” diye konuştu.   

 

Pazar esnafı da pazarcıların her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olan Seçer’e teşekkürlerini ileterek, “Biz her zaman senin yanındayız. Umarım kazanırsınız. Hizmet denilince akla siz geliyorsunuz” diyerek desteklerini gösterdiler. Seçer de Mersin’in en iyi hizmetlere layık olduğunu vurgulayarak, Mersin halkı için durmadan çalışacaklarını kaydetti.

 

Mahalle halkından Seçer’e tam destek: “Vahap Seçer’den başkasına oy yok”

Çocukları Büyükşehir’in Çilek Mahallesi’nde hizmete açtığı ücretsiz kurs merkezine giden veliler verdiği destekten dolayı Seçer’e teşekkür ederken, kurs merkezlerinde eğitim gören çocuklar da, “Çok teşekkür ederiz Başkanım. Kurs merkezini çok seviyoruz. Her gün yemeklerimiz de geliyor. Orada çok mutluyuz” dedi. Her çocuğun en iyi eğitimi alma hakkı olduğunu söyleyen Seçer ise, “Ben de sizleri çok seviyorum. Sizler için çalışıyoruz İstikbaliniz çok açık. Başarılı olacağınıza eminim” ifadelerini kullandı. Kendisini oy için aradıklarında “Vahap Seçer’den başkasına oy yok” dediğini belirten bir vatandaş da, Mersin’e yapılan hizmetler için teşekkür ederek Seçer’in her daim yanında olduklarını söyledi.

 

Pazar esnafından Seçer’e: “Sizinki çıkar işi değil icraat işi”

Pazarda bir esnafla çay içen Seçer, esnafla işleri hakkında sohbet etti, kolaylıklar diledi. Başkan Seçer’den çok memnun olduğunu belirten esnaf ise, parti ayrımı gözetmeksizin her vatandaşa dokunulduğunu gördüklerini söyleyerek, “Mersin’e dört dörtlük hizmet yaptınız. Yaptığınız hizmetler saymakla bitmez. Sizinki çıkar işi değil icraat işi” diye konuştu. Seçer de gelecek dönemde de bu anlayışla hizmet edeceklerinin altını çizdi. Pazar gezisinde Seçer ile fotoğraf çekilen gençlerden biri ise, 18 yaşına girdiğini ve ilk oyunu Başkan Seçer’e vereceğini belirterek, gençlere verilen desteklerden ötürü teşekkür etti.

 

Pazar ziyaretinde Büyükşehir personeli tarafından vatandaşlara Pazar çantası, çocuklara ise oyuncak dağıtımı yapıldı.

 

Haberin görüntüsünü indirmek için tıklayınız.

 

Haberin Videosu

Haberin Fotoğrafları