Engelsiz web sitesi için tıklayınız

5 km halk koşusuna kayıt yaptıran Başkan Kocamaz, 3333 göğüs numarası ile maratona katılarak vatandaşlarla birlikte koşacak.

3 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan 3. Uluslararası Mersin Maratonu’na kayıt yaptıran Başkan Kocamaz, “Bu yıl 3.’sünü düzenleyeceğimiz Uluslararası Mersin Maratonu'na kaydımızı yaptırdık. Bu yılki 50 bin kişilik hedefimize ulaşmak ve Mersinimizin adını tüm dünyaya duyurmak için vatandaşlarımızdan da 3 Aralık 2017 günü koşulacak maratonumuza kayıt yaptırıp, koşuya katılmalarını bekliyoruz. 'Mersin'e koş, Mersin'de koş' sloganı ile çıktığımız yolda tüm Mersinlileri ve sporseverleri Mersin Maratonu'na davet eder, katılanlara da şimdiden teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Mersin Valiliği himayelerinde, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Atletizm Federasyonu’nun verdiği desteklerle düzenlenecek olan ve 50 bin kişinin tek yürek olarak koşması beklenen 3. Uluslararası Mersin Maratonu’na kayıtlar başladı.

Kayıtlar, Mersin Maratonu resmi web sitesi olan www.mersinmaraton.org adresinden 42 km, 15 km, 5 km (Halk Koşusu), Çocuk Maratonu ve Özel Sporcu olmak üzere 5 ayrı kategoride alınacak ve 29 Kasım 2017 tarihinde sona erecek.

5 km Halk Koşusu’nda yaş sınırı aranmazken, 15 km ve 42 km koşusunda 3 Aralık 2017 tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olma şartı aranıyor. Halk Koşusu için vatandaşlar ücretsiz olarak kayıt yaptırabiliyorken, 15 km ve 42 km’de koşuculardan kayıt bedeli olarak Ekim ve Kasım ayında kayıt yaptıranlar için 20 TL, Maraton Fuarı’nda (1-2 Aralık) kayıt yaptıranlar için 30 TL ücret alınacak.

Kayıt formunu doldurup, ön kayıt işlemini gerçekleştirenler kaydını tamamlanmak için ödeme sayfasına giderek, ödeme işlemini gerçekleştiriyor. Ödeme işlemi gerçekleştirildikten sonra kayıt sorgula sayfasına gidilerek, göğüs numarasının ve kayıt durumunun kontrol edilmesi gerekiyor.

 

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

444 2 153