Engelsiz web sitesi için tıklayınız

Gönüllü Katılım Başvurusu

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MERSİN HALKINA YÖNELİK HİZMETLERİN YÜRÜTÜLMESİNDE HEMŞEHRİLERİNİN GÖNÜLLÜ KATILIMINI BEKLİYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Burhanettin KOCAMAZ’ın "Mersin’i Birlikte Büyütelim! Birlikte Yönetelim!" çağrısı kapsamında 'Belediye Hizmetlerinin Yürütülmesinde Hemşehrilerimizin Gönüllü Katılımı‘nı bekliyoruz.

Hizmetlere gönüllü katkı sunmak isteyen her yaş ve meslek mensubu gönüllüler; sağlık, eğitim, spor, çevre, trafik, itfaiye, kütüphane, kültür turizm ve sosyal hizmetler alanında; yaşlılara, kadınlara, gençlere, çocuklara, engellilere, yoksul ve düşkünlere yönelik gönüllü katılımında bulunabilirler; bu alanda inovatif fikirler sunabilir, Ar-Ge ve Projeler geliştirebilirler.

Gönüllü katılım sağlayacak hemşehrilerimiz; bilgisini, becerisi ve yeteneğini her türlü ortak çalışma, imkan ve zamanını ortaya koyarak maddi bir kazanç beklemeksizin başvuru yapmalıdırlar.

Başvuru yapacaklar gerçek ve tüzel kişiler olabileceği gibi bünyesindeki gönüllüleri bu hizmetlerde görevlendirecek kamu ve sivil toplum kuruluşları da olabilir.

Ön başvurular bu sayfadaki form üzerinden yapılabilir.

Başvurularınızı bekliyoruz!.

Başvuru sayfası için çalışma yapılmaktadır.

Teknik destek için 0324 533 1015 i arayabilirsiniz veya "ayhan.yilmaz@mersin.bel.tr" mail adresine mail atabilirsiniz.

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

444 2 153