Engelsiz web sitesi için tıklayınız

Belediye Komisyon Üyeleri

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İHTİSAS KOMİSYON LİSTESİ

MECLİS BAŞKANI

Burhanettin KOCAMAZ

 

BAŞKANLIK DİVAN MECLİS BAŞKAN VEKİLLERİ:

1- Başkan Vekili - Kerim TUFAN

2- Başkan Vekili - Ali Rıza KİBRİT

 

BAŞKANLIK DİVAN MECLİS KATİPLİĞİ:

Asil Üyelikler;

1-Enver Fevzi KÖKSAL

2-Ergün ÖZDEMİR

 

Yedek Üyelikler;

1-Ali Rıza KİBRİT

2-Sedat YEĞİNER

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ENCÜMEN ÜYELERİ:

1-Serdar ARSLAN

2-Abdullah YILMAZ

3-Sedat YEĞİNER

4-Osman YASİN

5-Mustafa Talip KARA

 

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ;

1- Muhammet UÇAR

2- Yahya YILMAZ

3- Hikmet KOÇ

4- Bayram GÖNENLER

5-Ahmet Serkan TUNCER

6- Mustafa TURAN

6- Cengiz PINAR

 

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU ÜYELERİ:

1- Kerim TUFAN

2- M. Özgür SANAL

3- Serdar ARSLAN

4- Akın GÜNEŞ

5- Tuncay GÖKÇEL

6- Mehmet Sadık TÜRÜT

7- Celil İbrahim ERSİN

 

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU ÜYELERİ:

1-Enver Fevzi KÖKSAL

2- Yüksel ÇELİK

3-Osman YASİN

4-Reci AYDIN

5- Haydar ARICAN

6- İsmail YERLİKAYA

7- Hakan YÜKSELGÜNGÖR

 

EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU ÜYELERİ:

1- Volkan ŞEKER

2- Mehmet Yunus SEVEN

3- Hikmet KOÇ

4- Derya ÖZİNÇ

5-Mehmet GÜNEY

6- Kerim KICIMAN 

7-Yılmaz BEKLER

 

ULAŞIM KOMİSYONU ÜYELERİ:

1- Yahya YILMAZ

2- Ergün ÖZDEMİR

3- Mustafa ÇETİNKAYA

4- Ersin SERİN

5- Yaşar YILDIRIM

6- Abdurahman ÇOKGÜNLÜ

7- Abdullah YAŞAR

 

TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU :

1-Ömer ÖZCAN

2- Mustafa ÇETİNKAYA

3- Mehmet TOPKARA

4- Hasan ERDEN

5- Esen Tuba TOL

6- Lokman EREN 

7- Münir İŞLER

 

ENGELLİLER KOMİSYONU :

1- Levent DÖLEK

2- Enver Fevzi KÖKSAL

3- Mehmet Yunus SEVEN

4- Selami ARICI

5- Derya ÖZİNÇ

6- Yılmaz BEKLER

7- Mustafa TURAN

 

AMATÖR SPORA DESTEK KOMİSYONU :

1-Yüksel ÇELİK

2-Osman YASİN

3- Veli ŞAHMAN

4- Raci AYDIN

5- Mehmet GÜNEY

6- Yüksel VATAN

7- Kerim KICIMAN

 

TEMİZLİK KOMİSYONU :

1- Mustafa Talip KARA

2- Veli ŞAHMAN

3- -Mehmet TOPKARA

4- Bayram SAYDAM

5- Selami ARICI

6- Mustafa TURAN

7- Yüksel VATAN

 

YURT DIŞI İLİŞKİLER KOMİSYONU :

1- Mustafa Tunca ÇELİK

2- Levent DÖLEK

3- Volkan ŞEKER

4- Hasan ERDEN

5- Ali İlhan AYHAN

6- Münür İŞLER

7- Yılmaz BEKLER

 

KADIN VE ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU :

1- Berna Bahar NEARA

2- Mehmet Özgür SANAL 

3- Mehmet Yunus SEVEN

4- Ayla KOÇ IŞIK

5- Esen Tuba TOL

6- Mehmet YABALAK

7- Lokman EREN

 

ETKİNLİKLER VE TANITIM KOMİSYONU :

1- Yahya YILMAZ

2- Abdullah YILMAZ

3- Muhammet UÇAR

4- Bayram SAYDAM

5- Ersin SERİN

6- Mehmet YABALAK

7- Münür İŞLER

 

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ORTAK OLDUĞU ŞİRKETLERİN HESAPLARINI İNCELEME KOMİSYONU :

1- Muhammet UÇAR

2- Mehmet TOPKARA

3- Ergül ÖZDEMİR

4- Ömer KARADENİZ

5- Bayram GÖNENLER

6- Ali CAN

7- Cengiz PINAR

 

EKONOMİK KALKINMA VE TURİZM KOMİSYONU :

1- Sedat YEĞİNER

2- Mustafa Tunca ÇELİK

3- Mustafa Talip KARA

4- Ayla KOÇ IŞIK

5- Ali İlhan AYHAN

6- Ali CAN

7- Abdullah YAŞAR

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

444 2 153